VÄGGLAMPETT, Hans Agne Jakobsson, Markaryd, 1900-talets andra hälft.

90703. VÄGGLAMPETT, Hans Agne Jakobsson, Markaryd, 1900-talets andra hälft.

För 5 st ljuspunkter. Höjd 62.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 383