FÖNSTERBORD, nyrenässans, sent 1800-tal.

90690. FÖNSTERBORD, nyrenässans, sent 1800-tal.

Ek. Rektangulär skiva. Kopplat underrede. Längd 87, bredd 48, höjd 76 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersrelaterat bruksslitage.

Antal besök: 691