FÅTÖLJ, Contura Möbler AB Tibro, 1970-tal.

90632. FÅTÖLJ, Contura Möbler AB Tibro, 1970-tal.

Blommig klädsel.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blommig klädsel.

Smärre slitage.

Antal besök: 2 665