FIGURINER, 2 st, Staffordshire England, 1800-tal.

90547. FIGURINER, 2 st, Staffordshire England, 1800-tal.

Höjd 26 respektive 21,5 cm.

Sprickor, krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 26 respektive 21,5 cm.

Sprickor, krackelyrer.

Antal besök: 923