KONSTGLAS, 2 delar.

KONSTGLAS, 2 delar.
90509. KONSTGLAS, 2 delar.

Fisk, Vicke Lindstrand Kosta sign kosta LH 1923, längd 21,5 cm, skål signerad Orrefors pu 3092/1 diameter 12 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
90509. KONSTGLAS, 2 delar.

Bruksslitage.

Antal besök: 980