MODELLHUS, 6 st, papper, Allers Familj-Journals modellkartonger, 1900-talets första hälft.

90444. MODELLHUS, 6 st, papper, Allers Familj-Journals modellkartonger, 1900-talets första hälft.

Högsta höjd 33 cm.

Slitage, skador, julkyrkan fuktskadad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd 33 cm.

Antal besök: 5 022