HARDY STRID. Tempera.

HARDY STRID. Tempera.
904352. HARDY STRID. Tempera.

Stilleben, Signerad samt daterad -51. 44x75 cm.

Ytslitage.

Hardy Strid (1921–2012)

Gör en kostnadsfri värdering!
904352. HARDY STRID. Tempera.

Ytslitage.

Hardy Strid (1921–2012)

Antal besök: 355