SEKRETÄR, funkis, 1930-tal.

SEKRETÄR, funkis, 1930-tal.
90341. SEKRETÄR, funkis, 1930-tal.

Björk. Tre lådor. Nedfällbar klaff. Längd 80, bredd 39, höjd 95 cm.

Bruksslitage, en nyckelskylt saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 366