MATSALSBORD, Nordiska Kompaniet, 1900-talets första kvartal.

90339. MATSALSBORD, Nordiska Kompaniet, 1900-talets första kvartal.

Ek. Kopplat underrede med centralt skuren blomsterdekor. Skyltmärkt: 2109-140409. Längd 134 + 56 + 56, bredd 110, höjd 77.

Slitage, skivan blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skivan blekt.

Antal besök: 757