VINSTÄLL i form av cykel, smide och trä, 1900/2000-tal.

90274. VINSTÄLL i form av cykel, smide och trä, 1900/2000-tal.

För 12 flaskor. Längd 86 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

För 12 flaskor. Längd 86 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 6 577