DAMHANDVÄSKA, präglat läder, 1900-talets andra hälft.

90169. DAMHANDVÄSKA, präglat läder, 1900-talets andra hälft.

Svart präglat läder, invändigt klädd med numbuck, guldfärgade beslag. Portmonä i samma stil och utförande medföljer.
Längd 34 cm.
Höjd 19 cm exkl handtag.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 34 cm.
Höjd 19 cm exkl handtag.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 028