KARMSTOL, troligen Axel Larsson för Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, 1900-talets mitt.

90165. KARMSTOL, troligen Axel Larsson för Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, 1900-talets mitt.

Stomme av bok. Sits och rygg klädd med svart galon.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 883