JOHAN PETTERSSON. Färglitografi, signerad och numrerad 188/295.

90157. JOHAN PETTERSSON. Färglitografi, signerad och numrerad 188/295.

Näckrosor. 17 x 16 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Näckrosor. 17 x 16 cm.

Antal besök: 2 671