YTTERFODER, 2 st, Wilhelm Kåge Gustavsberg.

90134. YTTERFODER, 2 st, Wilhelm Kåge Gustavsberg.

Blå dekor, omärkt. Grön dekor märkt.
Höjd ca 16,5 cm. Diameter ca 22 cm.

Slitage, krackelyrer, missfärgningar, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 654