URNA, med lock, porslin, Dresden, 1900-tal.

90121. URNA, med lock, porslin, Dresden, 1900-tal.

Höjd ca 42 cm.

Smärre slitage, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 42 cm.

Smärre slitage, lagning.

Antal besök: 904