Kvadratisk modell. Design Nils H Ledung, Bankaryd. 25x25 cm. Modell likt vagnslykta. Höjd ca 45 cm. Djup 26 cm.
Slitage. Repor. Ärgningar och rost. Ej funktionstestad el.