YTTERBELYSNING, 2 st, metall/glas, 1900-tal.

90090. YTTERBELYSNING, 2 st, metall/glas, 1900-tal.

Kvadratisk modell. Design Nils H Ledung, Bankaryd.
25x25 cm.
Modell likt vagnslykta.
Höjd ca 45 cm.
Djup 26 cm.

Slitage. Repor. Ärgningar och rost. Ej funktionstestad el.

Gör en kostnadsfri värdering!

25x25 cm.
Modell likt vagnslykta.
Höjd ca 45 cm.
Djup 26 cm.

Antal besök: 1 114