DIVERSE VERKTYG, VÄGGUR med mera.

90062. DIVERSE VERKTYG, VÄGGUR med mera.

Bl.a. Otto Th. Cederqvist, Linköping. Borrmaskin med mera.

Slitage, skador, renoveringsobjekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 727