Klarglas med dekorband i svart och orange. Lätt assymetrisk bräm. Signerad Orrefors 908320 Lars Hellsten Gallery 34-85. Etikettmärkt Orrefors.
Höjd 17,5 cm.
Diameter 23,5 cm.
Små fotringsnagg.
Höjd 17,5 cm.
Diameter 23,5 cm.
Små fotringsnagg.