SKÅL, glas, Lars Hellsten, Orrefors.

90059. SKÅL, glas, Lars Hellsten, Orrefors.

Klarglas med dekorband i svart och orange. Lätt assymetrisk bräm. Signerad Orrefors 908320 Lars Hellsten Gallery 34-85. Etikettmärkt Orrefors.
Höjd 17,5 cm.
Diameter 23,5 cm.

Små fotringsnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17,5 cm.
Diameter 23,5 cm.

Små fotringsnagg.

Antal besök: 961