FICKURSSTÄLL, 5 st, metall och slipat glas, samt FICKUR, 5 st, bland annat Viking. 1800/1900-tal.

90047. FICKURSSTÄLL, 5 st, metall och slipat glas, samt FICKUR, 5 st, bland annat Viking. 1800/1900-tal.

5 fickurställ i metall och glas, olika modeller, höjd 6 - 15 cm.
5 fickur, bland annat Invar, Viking.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 1 461