GÖKUR, 1900-tal.

GÖKUR, 1900-tal.
90017. GÖKUR, 1900-tal.

Höjd 40 cm.
Pendel och lod finns.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
90017. GÖKUR, 1900-tal.

Höjd 40 cm.
Pendel och lod finns.

Slitage, skador.

Antal besök: 664