UPPSTOPPADE DJUR, 2 st, 1900-tal.

90016. UPPSTOPPADE DJUR, 2 st, 1900-tal.

Mink/mårddjur och orre. Minkens total längd 47 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 300