PENDYL, Gustaviansk-stil, 1900-tal samt LAMPETTER, 2 par.

90009. PENDYL, Gustaviansk-stil, 1900-tal samt LAMPETTER, 2 par.

Pendyl, Gustaviansk-stil, förgylld. Höjd 61 cm.
Lampetter, ett par, rokokostil. Höjd 37 cm.
Lampetter, ett par, gulmetall och glasrör. Höjd 30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 638