JAKTTROFÉ, älghuvud, 10 taggar, 1900-tal.

89998. JAKTTROFÉ, älghuvud, 10 taggar, 1900-tal.

Uppstoppat älghuvud monterat på träplatta.
Från mule till vägg längd ca 80 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 6 818