ERLING ÄRLINGSSON. Olja på duk, signerad EÄ.

89992. ERLING ÄRLINGSSON. Olja på duk, signerad EÄ.

Utsikt över Fryken. 50x55 cm.

Erling Ärlingsson (1904–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

Utsikt över Fryken. 50x55 cm.

Erling Ärlingsson (1904–1983)

Antal besök: 6 150