JOHANNES S. KJARVAL. Komposition med man och kvinna, olja på duk, signerad samt daterad 1936-48.

89942. JOHANNES S. KJARVAL. Komposition med man och kvinna, olja på duk, signerad samt daterad 1936-48.

Duk häftad på wellpapp.
Dukens mått ca 48 x 55 cm.

Spikhål i dukens övre kant. Mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Duk häftad på wellpapp.
Dukens mått ca 48 x 55 cm.

Antal besök: 1 893