JOHANNES S. KJARVAL. Komposition med get, olja på duk, signerad samt daterad 1949.

89934. JOHANNES S. KJARVAL. Komposition med get, olja på duk, signerad samt daterad 1949.

Duk häftad på plywoodskiva.
Dukens mått: 40,5 x 45,5 cm.

Hål/märken av stift, smärre krackelyrer och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Duk häftad på plywoodskiva.
Dukens mått: 40,5 x 45,5 cm.

Antal besök: 2 827