FAT, glas, "Coquille", Flygsfors -58.

89925. FAT, glas, "Coquille", Flygsfors -58.

Avlång assymetrisk form med uppsvängda ändar. Rosa, vit och klar glasmassa. Signerad Flygsfors -58.
Längd 30 cm.

Undersidiga repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 30 cm.

Undersidiga repor.

Antal besök: 2 333