GLAS, 16 st, Lasse Åberg, signerade.

899054. GLAS, 16 st, Lasse Åberg, signerade.

2 st, höjd ca 8 cm.
2 st, höjd ca 16 cm.
12 st, höjd ca 23 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st, höjd ca 8 cm.
2 st, höjd ca 16 cm.
12 st, höjd ca 23 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 16 308