SLAGBORD, 1800-tal.

SLAGBORD, 1800-tal.
89772. SLAGBORD, 1800-tal.

Furu, underrede bemålat i vitt. Längd 96, bredd 41 (178 med uppfällda klaffar), höjd 75.

Slitage, renoverat, kompletterat.

Gör en kostnadsfri värdering!
89772. SLAGBORD, 1800-tal.

Antal besök: 1 559