WILLIAM HENRY MANDER. (1850-1922). Landskap. Olja på duk, signerad.

89605. WILLIAM HENRY MANDER. (1850-1922). Landskap. Olja på duk, signerad.

64 X 45 cm.

Krackelyr, färgbortfall, bättrad.

Gör en kostnadsfri värdering!

64 X 45 cm.

Antal besök: 1 679