TOALETTBORD, 1800/1900-tal.

TOALETTBORD, 1800/1900-tal.
89528. TOALETTBORD, 1800/1900-tal.

Alm. Bord på tredelad pelarfor, invändig inredning. Längd 91, bredd 47, höjd 76 cm.

Slitage. Renoverat, kompletterat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 984