TRÄFAT, mm, 17-1800-tal (7).

TRÄFAT, mm, 17-1800-tal (7).
89508. TRÄFAT, mm, 17-1800-tal (7).

Mangelbräda längd 89 cm, 3 st djupa trätallrikar diameter 24, 29, 31 cm, träfat 37x 51 cm, samt laggat kärl och burk(saknar lock).

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 132