NOLBYN DOCKSKÅPSMÖBLER, mm, 1900-tal.

89503. NOLBYN DOCKSKÅPSMÖBLER, mm, 1900-tal.

Symaskin i plåt, dockspis i plåt inkl div tillbehör.

Bruksslitage, benen lösa på dockskåpssekretären, ett bakben saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 549