OKÄND KONSTNÄR. Olja på plåt. Sydeuropa, 1800/1900-tal.

89498. OKÄND KONSTNÄR. Olja på plåt. Sydeuropa, 1800/1900-tal.

Madonna med jesusbarnet och Johannes döparen. 21 x 27 cm.

Omfattande färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omfattande färgbortfall.

Antal besök: 1 109