HENRY CHARLES FOX. Akvarell, signerad och daterad 97.

89465. HENRY CHARLES FOX. Akvarell, signerad och daterad 97.

Landskapsmotiv. 52 x 36 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskapsmotiv. 52 x 36 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 248