SOFFA SAMT FÅTÖLJ, nyrokoko, 1900-talets mitt.

89387. SOFFA SAMT FÅTÖLJ, nyrokoko, 1900-talets mitt.

Soffans längd ca 142 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffans längd ca 142 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 4 889