MARMORFRAGMENT med delar av inskription, antikt jordfynd, Medelhavet.

89371. MARMORFRAGMENT med delar av inskription, antikt jordfynd, Medelhavet.

Mått 23x18 cm, höjd 10 cm.
Enligt uppgift inköpt vid Medelhavet på 1950-talet.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 23x18 cm, höjd 10 cm.

Skador.

Antal besök: 595