HERRARMBANDSUR, Omega Railmaster, 1957.

893453. HERRARMBANDSUR, Omega Railmaster, 1957.

Svart urtavla.
Diameter 38 mm.
Stål.
Manuell.
Caliber 284.
Serienummer 15373024.

Bruksslitage. Repor. Lilla visarens innerdel med skada . Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svart urtavla.
Diameter 38 mm.
Stål.
Manuell.
Caliber 284.
Serienummer 15373024.

Antal besök: 5 961