PARTI PORSLIN, bla Rosenthal, Gustavsberg, Rörstrand, Hausmalerai mm.

89328. PARTI PORSLIN, bla Rosenthal, Gustavsberg, Rörstrand, Hausmalerai mm.

Parti bestående av blandade delar i olika stil och utförande så som tallrikar, assietter, kaffekoppar med fat, kannor, udda delar mm.

Någon del med nagg, sprickor, krackelyrer eller missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 770