ARMBANDSUR, Seiko Titanium SQ 50.

893250. ARMBANDSUR, Seiko Titanium SQ 50.

Seiko Titanium SQ 50. Armband samt boett i titan och delvis förgyllt. Vit urtavla med stavindex samt datumvisning. Quartzverk
Boettens Ø 37 mm.

Smärre bruksslitage, främst på länk. I behov av batteribyte.

Gör en kostnadsfri värdering!

Boettens Ø 37 mm.

Antal besök: 9 400