KONSTGLAS, 3 delar, bland annat Vicke Lindstran och Coquille Flygfors.

89323. KONSTGLAS, 3 delar, bland annat Vicke Lindstran och Coquille Flygfors.

Skål, sign Lindstrand Kosta LH 1058, höjd ca 9 cm.
Skål, sign Flygfors -56 Coquille, längd 18 cm.
Figurin i form av päron, FM Konstglas Ronneby, höjd 13,5 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 301