KANNA, keramik, "Lava" Ewald Dahlskog, Bo Fajans.

89266. KANNA, keramik, "Lava" Ewald Dahlskog, Bo Fajans.

Höjd ca 24 cm.

Slitage och skador,avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 24 cm.

Slitage och skador,avslag.

Antal besök: 4 019