STOLAR 1800-1900-tal samt Byråspegel.

89257. STOLAR 1800-1900-tal samt Byråspegel.

Ett par nyrokoko, björk/röd plysch.Byråspegel alm/skuret krön,höjd 56 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 766