MATSALSMÖBLEMANG, 5 delar, idegran, England, 1900-tal.

89236. MATSALSMÖBLEMANG, 5 delar, idegran, England, 1900-tal.

Matsalsbord, idegran, 4 st stolar, idegran, 1900-tal
Längd 153, bredd 100, höjd 76 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 448