GLASSERVIS, 7 delar samt bricka, 1900-tal.

89120. GLASSERVIS, 7 delar samt bricka, 1900-tal.

Tillbringare samt 6 glas bemålade av blommor. Bricka av spegelglas med sarger i mässing. Längd 44 cm.

Mindre nagg samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre nagg samt slitage.

Antal besök: 1 220