PARTI DIVERSE, 5 delar, bland annat dalahästar.

89103. PARTI DIVERSE, 5 delar, bland annat dalahästar.

Figurin med gubbe och gumma sign EJ.
Höjd ca 5 - 18,5 cm.

Slitage. Figurin med gubbe och gumma med lagad pipa. Stor hästfigurin med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 5 - 18,5 cm.

Antal besök: 1 185