MODELLBILAR, 2 st, Dinky Toys samt "Buick 405", Prameta.

89072. MODELLBILAR, 2 st, Dinky Toys samt "Buick 405", Prameta.

Längd 9,5 - 13,5 cm.

Slitage, smärre skador, torkade hjul.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 9,5 - 13,5 cm.

Antal besök: 1 113