SOFFA, "Patronen" Carl Malmsten, AB O.H.Sjögren Stoppmöbler, brickmärkt.

89062. SOFFA, "Patronen" Carl Malmsten, AB O.H.Sjögren Stoppmöbler, brickmärkt.

Längd ca 168 cm.

Slitage, fläckar, enstaka skador på klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 168 cm.

Antal besök: 1 229