SÄNGAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

89060. SÄNGAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Bäddmått ca 190 x90 cm.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bäddmått ca 190 x90 cm.

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 682