FÖRRÄTTSBESTICK, 24 delar, nysilver och pärlemor, England, 1900-tal.

89056. FÖRRÄTTSBESTICK, 24 delar, nysilver och pärlemor, England, 1900-tal.

12 + 12.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 + 12.

Bruksslitage.

Antal besök: 870